Eminönü Gece Kurye Hizmeti
Eminönü Gece Kurye Hizmeti

Eminönü Gece kurye hizmetimiz akşam 18:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir.Eminönü kurye Saat 18:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 5 katıdır.Eminönü kurye 21:30 dan sonra verilecek siparişin bilgilerine göre fiyat operasyon tarafından belirlenir.Eminönü Gece Kurye Hizmeti

Eminönü Gece Kurye Hizmeti Akşam 18:00 dan sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Eminönü Gece Kurye Hizmeti . Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Eminönü Gece Kurye Hizmeti  Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için aşağıdaki kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Eminönü Gece Kurye Hizmeti Gece kurye hizmetimiz akşam 18:00 den başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Eminönü Gece Kurye Hizmeti Saat 18:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 5 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Eminönü Gece Kurye Hizmeti Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir. Eminönü Gece Kurye Hizmeti.

 

Tarihi

Bizans Dönemi

Haliç'ten Yeni Cami'nin görünümü

Semtin Bizans döneminde “Neorin Kapısı” (Başçe Kapısı) ile “Porta Drungari” (Odun Kapısı) arasındaki kıyı ve liman bölgesi olduğu kaynaklardan anlaşılmaktadır. Byzantion’un ilk kurulduğu yerin bugünkü Topkapı Sarayı çevresi ile Sarayburnu ve Sirkeci bölgesi olduğu sanılmaktadır. Sarayburnu’nun batısından başlayarak Sirkeci-Eminönü sahilinin tümüyle liman olduğu, Sirkeci Garı’nın bulunduğu kesimin sonradan dolduğu bilinmektedir. Bizans devrinde bugünkü Sirkeci ve Cağaloğlu’nun kuzey kesimlerine “Eugeniu” denilmekteydi. Bölge günümüzde Topkapı Sarayı’nı çevreleyen surların bulunduğu yerde olması gereken Byzantion surlarının hemen dışında; Septimus Severus surunun içinde kalıyordu.

 

 

Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.

Eminönü kurye İstanbulda 2004 yılında doğu bankın arkasında mimar kemalettin caddesi üzerinde moto kurye hizmeti vermeye başlamış express kurye işinde kendisini herzaman ıspatlamış olan tecrübeli bir kurye firması dır.